کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان

واحد تحقیق و توسعه

رویکرد اصلی شرکت کشت و صنعت فجر صفا در تمامی حوزه‌هایی که در آن فعالیت دارد، استفاده از دانش روز جهان و تلاش در جهت رسیدن به افق‌های نو در علوم کشاورزی و دامداری است. بر این اساس تحقیق و توسعه، بخش بسیار مهمی از برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری‌های فجر صفا را به خود اختصاص داده است. این بخش تا کنون توانسته است با تکیه بر تحقیقات پردامنه و استفاده از مشاوران برتر جهانی، به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.

پروژه‌های موفــق فجر صفا

کنترل بیولوژیک آفات

امروزه استفاده از عوامل بیولوژیک با هدف کاهش خسارت ناشی از آفات، تولید محصولات سالم و ارگانیک، کاهش مقاومت آفات نسبت به سموم شیمیایی و همچنین حفظ محیط زیست بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دیگر لازم نیست برای دفع آفات، از انبوه سموم شیمیایی استفاده کرد چون این حشرات مفید وظیفه از بین بردن آفات را در گلخانه‌های فجر صفا بر عهده دارند.

ما مفتخریم با ایجاد چرخه کامل تولید دو نمونه از مهمترین گونه‌های این عوامل کنترل بیولوژیک یعنی «ماکرولوفوس» و «اوریوس» ضمن تامین نیاز گلخانه‌های بزرگ خود، کشور را نیز از ورود این محصولات بی‌نیاز کنیم.


بازاریابی و فروش

برند فارمرز همواره با نگاه به آینده و استفاده از دانش روز دنیا، رسالت خود را تولید قابل رقابت با محصولات جهانی می‌داند.

واحد بازاریابی و فروش مفتخر است تا با در نظر گرفتن نیازهای بازار و ارتباط صادقانه با مشتریان در به ثمر رساندن اهداف بلند شرکت و همچنین رضایت مشتریان خود گام‌های اساسی بردارد.

محصولات گلخانه ای با کیفیت از جمله گوجه خوشه ای و فلفل دلمه‌ای فارمرز با بالاترین سطح استانداردهای جهانی در طول سال در دسترس مشتریان گرامی می‌باشند، جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصولات با واحد بازاریابی و فروش تماس حاصل فرمایید.

محصولات باغی از جمله انار، انجیر و انگور فارمرز در بسته بندیهای مختلف و با کیفیت جهت عرضه در بازارهای داخلی و خارجی قابل ارائه می‌باشند.

گیاهان دارویی فارمرز با تمرکز بر تولید عمده اسطوخودوس، نعناع فلفلی و آویشن باغی و شیرازی در طول سال قابل سفارش می‌باشند.

عسل و رب انار فارمرز از دیگر محصولات ما می‌باشند که با طعم منحصربفرد خود توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان گرامی داشته باشند. 

جهت تهیه دام زنده سبک و تجربه‌ی طبخ و صرف غذایی لذیذ و دلپذیر با گوشت فارمرز که در تمام طول سال آماده‌ی ارائه به مشتریان میباشد با ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با واحد بازاریابی و فروش

آقای زارع

  • 09025110029
  • 066-31402009
  • H.Zare@atsafa.com

آقای دالوند

  • 09024695324
  • 066-31402066
  • F.Dalvand@atsafa.com

خانم بهاروند

  • 09022946965
  • 066-31402038
  • H.Baharvand@atsafa.com

آموزش و مشاوره

یکی از حوزه‌های فعالیتی شرکت فجر صفا لرستان، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به کشاورزان، دامداران و سایر فعالان این حوزه می‌باشد. کارشناسان و متخصصان فجر صفا، با بومی‌سازی دانش روز دنیا و استفاده از جــــدید‌ترین یافته‌هــای علمی، آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره‌ای در سراسر کشـــور می‌باشند.

مزرعه فجر صفا با همکاری مشاوران برتر دنیا (از کشورهای هلند، استرالیا و آفریقای جنوبی) در زمینه محصولات دامی، دانش روز دنیا در حوزه دام سبک را بومی‌سازی و درونی کرده و این آمادگی را دارد که طی دوره‌های مشاوره‌ای و آموزشی، دیگر دامداران و فعالان این عرصه را توانمند نماید.

ما آماده‌ایم‌ تا ضمن تولید باکیفیت‌ترین محصولات دامی و کشاورزی با استفاده از مدرن‌ترین روش‌ها و به‌روزترین امکانات، یافته‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی خـود در زمینه‌های مختلف این حــوزه از جمله طراحی فــــارم و پروژه‌های مختلف دامپروری، روش‌های علمی اصلاح نژاد دام، بهداشت دام، خـوراک و تغذیه، تلقیح مصنوعی، نگهداری دام، درمان بیماری‌ها، کشتار و بسته‌بندی و سایر حوزه‌های مربوط به کشاورزی همچون گلخانه‌های هیدروپونیک، باغداری، تولید عوامل کنترل بیولوژیک کنترل آفات، مدیریت نیروی انسانی و… را در اختیار فعالان و علاقمندان قرار دهیم.